طراحی وب سایت

در دنیایی که ما در آن زندگی می‌کنیم، اینترنت به جزء جداناشدنی زندگی افراد تبدیل شده است. کافی است همین حالا به افرادی که در اطرافتان هستند نگاهی بیندازید. فکر می‌کنید به‌طور متوسط چقدر از وقتشان را در اینترنت سپری می‌کنند؟ احتمالاً با پاسخ دادن به این سئوال، به اهمیت استفاده از اینترنت در دنیای حاضر، پی برده اید.

حالا اجازه دهید یک سئوال دیگر را با شما مطرح کنم. اگر قرار باشد خدماتی را در شهر خود پیدا کنید و یا یک محصول را که به آن نیاز دارید خریداری کنید، چه می‌کنید؟ دیگران چه می‌کنند؟ احتمالاً شما هم به این نتیجه رسیده‌اید که امروزه سرچ اینترنتی، سهم بسیار زیادی را در خرید محصول یا خدمات به خود اختصاص داده است. افرادی که به دنبال خدمت یا محصولی هستند، به سادگی با باز کردن مرورگر خود در لپ تاپ یا تلفن همراه خود، بهترین فروشگاه یا شرکت خدماتی را یافته و با آن تماس می‌گیرند.

به همین دلیل است که همواره عنوان می‌شود که داشتن یک وب سایت اینترنتی برای کسب و کار کاملاً ضروری است. احتمالاً خود شما هم با آژانس دیجیتال مارکتینگ اسمارتیز از طریق جستجوی اینترنتی آشنا شده‌اید. به همین دلیل است که اولین گام برای راه‌اندازی کسب و کار و یا توسعه‌ی آن، ایجاد یک وب سایت اینترنتی به روز و کارآمد است.

آژانس دیجیتال مارکتینگ اسمارتیز ابتدا با دریافت اطلاعات اساسی از کارفرما و شناخت‌های او، نحوه‌ی طراحی وب سایت را برای کارفرا تشریح می‌کند. نکته‌ی اساسی این است که وب سایت‌های اینترنتی در دو قالب کلی طراحی می‌شوند : 

نوع اول : با استفاده از CMS وردپرس 

نوع دوم : بصورت اختصاصی و باکدنویسی از صفر تا صد توسط زبان‌های مختلف برنامه‌نویسی

اگر از این دو نوع نحوه‌ی طراحی اطلاعی ندارید، به قسمت وبلاگِ اسمارتیز سر بزنید. اطلاعات کاملی در خصوص نحوه‌ی طراحی وب سایت‌ها در این قسمت آماده شده است. همچنین همکاران ما در تیم فنی اسمارتیز آماده هستند تا به تمامی سئوالات شما در این خصوص پاسخ دهند.

اطمینان داشته باشید که خدمتگذاران شما در آژانس دیجیتال مارکتینگ اسمارتیز صرفاً به دنبال این هستند که کسب و کارِ شما به بهترین و اقتصادی‌ترین حالت ممکن توسعه یابد.